kambizonline

یادداشت های من ، پاکت پی سی ، دانستنیهای کامپیوتر ، دانلود بهترینها

 
متن کامل بیانیه اول آقای مایلی‌کهن
نویسنده : کامبیز - ساعت ۱٠:۱٩ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٢/۱
 

 

متن کامل بیانیه رسمی آقای مایلی‌کهن که در مقام سرمربی تیم فوتبال سایپا و در حاشیه یک دعوای باشگاهی صادر شده، به شرح زیر است:


بسمه تعالی
مردم عزیز، قهرمان و دوست داشتی ایران سربلند و همیشه جاوید

این روزها پس از مسابقه شرافت مندانه‌ای که تیم سایپا با جوانان برومند و شایسته اش در برابر رقیب قابل احترام خود انجام داد و به اذعان همه، تیم سایپا صرفاً به ارایه یک بازی کاملاً جوانمردانه و پاک پرداخت، اما متاسفانه


 
ادامه مطلب...
comment نظرات ()
 
 
متن کامل دومین بیانیه آقای مایلی کهن
نویسنده : کامبیز - ساعت ٩:٥٩ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٢/۱
 
متن کامل دومین بیانیه مایلی کهن/ مربی شدن چه آسان، آدم شدن محال است
سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان با صدور دومین بیانیه خود توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، در دومین بیانیه محمد مایلی کهن که ادبیاتی نرم تر از بیانیه اول دارد آمده است :

مربی شدن چه آسان، آدم شدن محال است

نمی‌دانم چه بگویم، چه بنویسم. به قول مجری محترم برنامه نود، این روزها بلوایی در فوتبال ما به وجود آمده که قداست آن را زیر سوال برده که همه آن ناشی از بیانیه احمقی به نام مایلی کهن است.


 
ادامه مطلب...
comment نظرات ()
 
 
سرانجام آقای مایلی کهن
نویسنده : کامبیز - ساعت ٩:۳٧ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٢/۱
 

محمد مایلی کهن استعفا نداده است / آقایان او را برکنار کردند...
خبرگذاری مهر عنوان کرد در حالی که ، علی کفاشیان به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال به دنبال انتشار بیانیه شماره دو محمد مایلی کهن از این بیانیه به عنوان استعفا برداشت و با آن موافقت کرد، اما مایلی کهن استعفا نداده است و مسئولان فدراسیون استنباط اشتباهی از آن داشته اند.

نادرفریاد شیران که سالهاست در کنار محمد مایلی کهن فعالیت می کند و نزدیکترین فرد به او محسوب می شود در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن بیان این مطلب و با تاکید بر اینکه مایلی کهن استعفا نکرده است افزود: متاسفانه آقایان از بیانیه دوم آقای مایلی کهن برداشت اشتباهی داشته اند و تصور کرده اند ایشان استعفا کرده است.

فریادشیران با بیان اینکه این بیانیه به هیچ عنوان به معنی استعفا نیست خاطر نشان کرد: آقای مایلی کهن به هیچ عنوان استعفا نداده است و آقایانی که به دنبال برکناری ایشان بودند اعلام کردند با استعفای مایلی کهن موافقت کرده اند.

وی ادامه داد: اگر فردی متن استعفای مایلی کهن را بیاورد حاضرم 10 میلیون تومان به وی پاداش بدهم. متاسفانه آنهایی که دنبال گزینه های خودشان هستند این بحث را مطرح کرده اند و در حالی که استعفایی مطرح نشده است، از یک بیانیه تعبیر استعفا کرده اند.

فریادشیران ادامه داد: برخی دلالان و افرادی که سود خود را در فوتبال می بینند از خدایشان بود که از یک بیانیه ساده به نفع خود استفاده کنند. حالا می توانند بروند مربی مد نظر خودشان را بیاورند و فوتبال را کاملا پاک نگه دارند...%

با این تفاصیل استنباط من اینه که جناب آقای مایلی کهن میخواست هم خودشو یه خورده لوس کنه و گوش بعضی ها رو بپیچونه و هم تیم ملی ایران رو به سرانجام برسونه ولی تیم ملی رو که بیچاره کرد هیچ خودش هم بدبخت کرد...

 


 
comment نظرات ()
 
 
 Jonamoos Browser (Anti Filter)
Filtered Url : : آدرس سايت فيتیله شده